Světový pohár v Jasné na kanálu Eurosport 2

Světový pohár v Jasné
Světový pohár v Jasné na kanálu Eurosport 2

Světový pohár v alpském lyžování žen🎿 se po téměř 3 letech vrací do zimního střediska Jasná na Slovensku 🇸🇰. Nenechte si ujít víkendové závody ve dnech 20. – 21. 1. 2024.

Obsah článku

V ženském lyžování jsou vynikající sportovkyně, které se staly legendami světového lyžování. Tyto závodnice se účastní nejen světových pohárů, ale také olympijských her a dalších prestižních soutěží. Mezi nejúspěšnější ženské lyžařky patří jména jako Lindsey Vonn, Mikaela Shiffrin, Annemarie Moser-Pröll a další.

Co můžeme očekávat?

Ženské lyžování je odvětvím zimního sportu, které zahrnuje různé disciplíny a soutěže pro ženy na lyžích. Ženské lyžování je běžné na olympijských hrách a mnoha dalších mezinárodních soutěžích. Několik hlavních disciplín ženského lyžování zahrnuje:

  1. Sjezd (Downhill): Jde o disciplínu rychlosti, kde závodníci sjíždějí strmý svah s mnoha bránami. Vítěz je ten, kdo dosáhne nejrychlejšího času.

  2. Slalom: Slalomová trať obsahuje mnoho úzkých brán, které závodníci musí projet co nejrychleji. Je to technicky náročná disciplína, která testuje obratnost a preciznost lyžaře.

  3. Obří slalom (Giant Slalom): Podobný slalomu, ale s většími a širšími bránami. I tady je cílem dosáhnout co nejrychlejšího času.

  4. Superobří slalom (Super-G): Kombinuje prvky sjezdu a obřího slalomu. Závodníci projíždějí brány na rychlé trati, ale brány nejsou tak úzké jako ve slalomu.

  5. Kombinace: Kombinuje výsledky závodníků ve sjezdu a slalomu nebo superobřím slalomu.

Kde k tomuto sportu najdu oficiální stránku?

Pro aktuální a především specifické informace se můžete podívat na stránku mezinárodní lyžařské federace https://www.fis-ski.com/.

Kde sledovat vysílání?

Sledovat ho doporučuji pochopitelně jen a pouze na IPTV, protože tak si můžte vysílání pozastavit a zajít si třeba na záchod, nebo pro pívo 🙂

Pokud chcete IPTV využít jednorázově, mrkněte na https://ip-tv.cz/iptv-zdarma/

Dále si přečtěte:

Jak funguje IPTV

Jak funguje IPTV

Internetová televize (IPTV) je moderní forma televizního vysílání, která využívá internetový protokol (IP) k přenosu televizního obsahu. Tento inovativní způsob distribuce televizního obsahu nabízí uživatelům širokou škálu programů a služeb přímo prostřednictvím internetového připojení. V

Přečíst »
telly

Telly ze satelitního příjmu vyřazuje kanály AXN

Jedna z nejznámějších firem na poskytování IPTV ke konci března 2024 vyřazuje kanály AXN. Změna se bude týkat zákazníků, kteří mají satelitní příjem. Obsah článku Ukončení smlouvy a vyřazení stanic AXN Operátor Telly oznámil, že

Přečíst »
TV Brno

Zprávy TV Brno 1 bude od března 2024 moderovat AI

První televizní zpravodajství, které bude moderováno pomocí umělé inteligence (AI), se objeví na obrazovkách ve vysílání TV Brno 1 v pátek 1. března 2024 od 18 hodin. Důvodem začlenění umělé inteligence do moderování televizních zpráv

Přečíst »
Premier League

Kde sledovat Premier League 2024

Anglická událost Premier League je od roku 2022 dostupná na stanici CANAL+ Sport. Na tomto kanálu setrvává i pro sezónu 2023/2024. Kde sledovat Premier League? Obsah článku Předplatné CANAL+ Online předplatné kanálu CANAL+ (případně balíčku

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*