Pohlreichův souboj restaurací – online zdarma

Pohlreichův souboj restaurací online zdarma
Podívejte se na pořad Pohlreichův souboj restaurací online zdarma

Zdeněk Pohlreich, který se již padesát let pohybuje v profesionální gastronomii, nyní z doporučení diváků vybere dvanáct restaurací, které čeká jeho náročný zátěžový test. Ty nejlepší z nich se pak utkají mezi sebou. Podívejte se na pořad Pohlreichův souboj restaurací online zdarma právě teď.

Pořad Pohlreichův souboj restaurací shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Ukázka

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Kulinářský, Reality Show

Natočeno: 2023

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

internetova-bezpecnost

Bezpečnost nejen při platbách kartou

Protože se placení kartou stalo naprostým standardem, kyberzločinci nezahálí. Nové případy okradení a dalších podvodů najdete na zpravodajských portálech prakticky denně. A protože předplacení televize je také nákupem v online prostředí, neškodí zopakovat základy bezpečnosti.

Přečíst »
Zátopek online zdarma

Zátopek – online zdarma

Na podzim bouřlivého roku 1968 dorazí do Prahy australský atletický rekordman Ron Clarke, aby navštívil svého přítele Emila Zátopka, jenž je pro něj nejen sportovním vzorem, ale i blízkým přítelem. Clarke doufá, že Zátopek, jehož

Přečíst »
Život po ruži online zdarma

Život po ruži – online zdarma

Zajímá vás, jak pořad Ruža pre nevestu změnil životy jeho účastnicím? Sledujte nový pořad Život po ruži, kde vám Nathana a online reportéři prozradí novinky z jejich soukromého i pracovního života. Zjistíte, kolik denně dostávají

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*