Pelíšky – online zdarma

Pelíšky online zdarma
Podívejte se na film Pelíšky online zdarma

Příběhy jedné historické generace, zahrnující stárnoucí rodiče, dospívající mládež a malé děti, se odehrávají na konci šedesátých let, od podzimu 1967 do léta 1968, s krátkým epilogem zasahujícím do sedmdesátých let. Děj je zasazen do pražské vilové čtvrti Hanspaulka a vyznačuje se jemnou poetikou a humornou nadsázkou. Mozaikové vyprávění sleduje paralelní životní osudy tří generací mužů a žen v tomto specifickém období našich dějin, kdy rok 1968 přináší významné změny a události. Podívejte se na film Pelíšky online zdarma právě teď.

Film Pelíšky shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže. 

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 1999

Jaké jsou hlavní postavy?

Miroslav Donutil

Jiří Kodet

Simona Stašová

Emília Vašáryová

Boleslav Polívka

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Survivor online zdarma

Survivor – online zdarma

Připravte se na jedinečnou výzvu, která otestuje vaše hranice přežití! Tropický ráj se pro skupinu soutěžících promění v děsivou noční můru. Čeká je boj nejen s hladem a nedostatkem pohodlí, ale především mezi sebou navzájem.

Přečíst »
nejbohatší herci světa

Nejbohatší herci světa a čím se proslavili

Každý jsme viděli minimálně jednou v životě v televizi nějakého herce a říkali si, jaké by to bylo, kdybychom byli stejně bohatí jako on. Kdo jsou ale ti nejbohatší herci na celém světě? Převažují hlavně ženy, nebo muži? Díky kterému filmu se proslavili a hrají ještě? […]

Přečíst »
Spalovač mrtvol online zdarma

Spalovač mrtvol – online zdarma

Československé psychologické drama z roku 1968, režiséra Juraje Herze, přináší fascinující příběh s charismatickým Rudolfem Hrušínským v hlavní roli. Hrušínský ztvárňuje Karla Kopfrkingla, svědomitého zaměstnance krematoria a milujícího otce, který pro svou rodinu vždy chce

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*