Ordinace v růžové zahradě 2 – online zdarma

Ordinace v růžové zahradě 2 online zdarma
Podívejte se na seriál Ordinace v růžové zahradě 2 online zdarma
Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 přináší další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Příběhy jsou opět vyprávěny s energií, empatií, a střídá se v nich humor s překvapeními. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, neustále balancují na hranici možného. Každý z nich se s tím vypořádává po svém, ale všichni dobře znají cenu života. Nevzdávají se a neúnavně bojují za pacienty i za své vlastní štěstí.
Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Ukázka

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2005-2024

Hrají:

Robert Jašków

Tomas Sean Pšenička

Anna Julie Slováčková

Veronika Lapková

Kateřina Brožová

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Pelíšky online zdarma

Pelíšky – online zdarma

Příběhy jedné historické generace, zahrnující stárnoucí rodiče, dospívající mládež a malé děti, se odehrávají na konci šedesátých let, od podzimu 1967 do léta 1968, s krátkým epilogem zasahujícím do sedmdesátých let. Děj je zasazen do

Přečíst »
Ruža pre nevestu - online zdarma

Ruža pre nevestu – online zdarma

Po mnoha letech se na obrazovky TV Markíza vrací oblíbený formát The Bachelor, tentokrát pod slovenským názvem Růže pro nevěstu, dříve známý jako Nevěsta pro milionáře. V tomto romantickém pořadu má jedinečnou příležitost atraktivní svobodný

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*