Nekonečná láska – online zdarma

Nekonečná láska online zdarma
Podívejte se na film Nekonečná láska online zdarma
Chudý student důlního inženýrství Kemal a bohatá Nihan se náhodně seznámí při cestě autobusem a okamžitě se do sebe vášnivě zamilují. Jenže Nihanin otec se potýká s finančními problémy a jeho firmě hrozí krach. Rodina očekává, že dcera pomůže sňatkem s bohatým nápadníkem Emirem. Nihan však k arogantnímu a násilnickému Emiru nic necítí. Tato nečekaná a osudová láska mezi Kemalem a Nihan je postavena před těžké zkoušky a dilemata.
Film Nekonečná láska shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Upoutávka

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Turecko

Žánr: Drama, Romantický

Natočeno: 2015

Jaké jsou hlavní postavy?

Ruzgar Aksoy

Neslihan Atagül

Orhan Güner

Zerrin Tekindor

Kürşat Alnıaçık

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Kviff.tv

Vodafone TV přidá kanál KVIFF.TV

Od 28. června se Karlovy Vary opět stanou centrem světového filmu, protože zde odstartuje další ročník mezinárodního filmového festivalu. Součástí této významné události bude i spuštění nové televizní stanice KVIFF.TV, která nabídne divákům speciální obsah

Přečíst »
Čarodějky online zdarma

Čarodějky – online zdarma

Tři sestry jsou přivedeny spiritistickou tabulkou do podkroví, kde objeví starodávnou rodinnou knihu kouzel. Přečtením jednoho zaklínadla probudí své dlouho spící čarodějnické schopnosti. Prue (Shannen Doherty) získá telekinezi, Piper (Holly Marie Combs) dokáže zastavit čas

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*