Milada – online zdarma

Milada online zdarma
Shlédněte film Milada online zdarma
Oběť jednoho z největších vykonstruovaných politických procesů v komunistickém Československu v 50. letech. Žena, která měla morální principy tak hluboce zakořeněné, že se ve svých rozhodnutích často řídila více svým svědomím než srdcem, i když to znamenalo ohrožení její vlastní rodiny a sebe samé.
Film Milada shlédnete online zdarma přes fialové tlačítko níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2017

Jaké jsou hlavní postavy?

Ayelet Zurer

Robert Gant

Daniel Rchichev

 

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Vyšehrad Fylm online zdarma

Vyšehrad: Fylm – online zdarma

Lavi (hraje Jakub Štáfek) je pořád ten samý vtipálek, ale najednou se mu začíná dařit. S týmem Vyšehradu postoupil do druhé ligy a sám vede tabulku střelců. Náhle ho začnou zvažovat i jiné, bohatší kluby.

Přečíst »
Pupendo, jeden z nejlepších českých retro filmů.

Nejlepší české retro filmy na Voyo

Chtěli byste se vrátit v čase? Zažít dobu vašich babiček nebo rodičů? Každé období s sebou nese pozitiva i negativa a možná bude lepší, když se na staré časy podíváte z pohodlí vašeho domova. Připravila jsme pro vás

Přečíst »
Metoda Markovič Hojer - online zdarma

Metoda Markovič: Hojer – online zdarma

Pojďte se ponořit do příběhu jednoho z nejznámějších vyšetřovatelů naší historie, Jiřího Markoviče, který se dostal do popředí díky sérii televizního dramatu. Tato šestidílná série, připravená pod záštitou Voyo | Originál, nám přiblíží, jakými způsoby

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*