Magenta TV přidává Premier Sport 3 s ATP a další 2 kanály

magenta TV
Lidé s předplatným placené televize budou mít možnost sledovat mužské tenisové turnaje ATP na platformě Magenta TV, stejně jako klienti Telly a O2 TV. Kromě toho budou nově přidány kanály Arena Sport 2 a Love Nature 4K do nabídky.

Obsah článku

Premier Sport 3 na Magenta TV: Mužský tenisový okruh ATP ve své plné kráse

cela nový kanál Premier Sport 3 přináší kompletní sezóny turnajů ATP World Tour. Sledujte živé přenosy zápasů, exkluzivní rozhovory, zákulisní záběry a analýzy od renomovaných tenisových expertů. Od 15. ledna bude k dispozici pro zákazníky Magenta TV na pozici 92, s HD verzí zařazenou do nabídky od operátora T-Mobile.

Arena Sport 2: Motoristické a fotbalové zážitky pro všechny fanoušky

Nový program Arena Sport 2, dostupný od 1. února, nabízí motoristické pořady a evropské fotbalové soutěže, včetně lig z Nizozemska, Rakouska, Portugalska a Belgie. Stanice zahrnuje i předkola zápasů UEFA a další sportovní zápasy. Zákazníci mohou kanál naladit od tarifu M na pozici 104.

Love Nature 4K na Magenta TV: Poutavé přírodovědné dokumenty v ultra vysokém rozlišení

Přírodovědný kanál Love Nature 4K nabízí fascinující dokumenty o zvířatech a přírodě v nativním 4K rozlišení. Od 1. února budou moci zákazníci Magenta TV od tarifu S vychutnat prémiový obsah stanice na pozici 158, s možností sledování v češtině.

TIP: Přečtěte si také ostatní články ohledně Magenta TV.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*