Let´s Dance – online zdarma

Let´s Dance online zdarma
Sledujte zdarma Let´s Dance

Sledujte živě v neděli večer a poté si můžete zhlédnout záznam. Velkolepá taneční show plná hvězd, elegance a emocí přináší úžasný mix celebrit spolu s talentovanými tanečními profesionály. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica a šéfkuchař z show Na nože Martin Novák se utkají o titul krále a královny tanečního parketu. Jejich vystoupení budou hodnocena odbornou porotou, a můžete se těšit na ohromující choreografie, emocionální okamžiky a nezapomenutelná vystoupení, která vás vtáhnou do světa tance. Sledujte dnes večer Let´s Dance online zdarma.

Let´s Dance online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Slovensko

Žánr: Soutěž

Natočeno: 2024

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

koncesionářské poplatky 2025

Koncesionářské poplatky 2025

Poslední dny v médiích rezonuje téma koncesionářské poplatky 2025 a zdražování. V článku vám tedy tyto informace přiblížím a také prozradím fígl, jak se poplatkům vyhnout. Obsah článku Zdražování V současné době se zdražování koncesionářských

Přečíst »
Znamení koně online zdarma

Znamení koně – online zdarma

Na pozadí malebné krajiny se odehrává drama mezi dvěma rivalizujícími rodinnými farmami. Farmy Slunečná hora, patřící rodině Horových, a Svatý Hubert, kterou vlastní rodina Kalinových, soupeří o úrodnou půdu a prestiž v regionu. Po neočekávané

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*