Jitřní záře – online zdarma

Jitřní záře online zdarma
Jitřní záře online zdarma

Nová série z řady Voyo | Originál se nechává inspirovat skutečnými případy rodin, které se rozhodly žít mimo systém a ocitly se tak v konfliktu se státní mocí. Ponořte se do těchto autentických příběhů, které odhalují napětí mezi touhou po svobodě a nátlakem ze strany autorit. Co se stane, když se lidé postaví systému tváří v tvář a rozhodnou se žít podle svých pravidel? To všechno a mnohem více můžete objevit v této nové a chytré sérii. Sledujte Jitřní záře online zdarma.

Jitřní záře online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Česká republika

Žánr: Drama

Natočeno: 2022

Jaké jsou hlavní postavy?

Jan Plouhar

Petra Bučková

Veronika Žilková

Pavel Nový

Pavel Zedníček

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Vyšehrad Fylm online zdarma

Vyšehrad: Fylm – online zdarma

Lavi (hraje Jakub Štáfek) je pořád ten samý vtipálek, ale najednou se mu začíná dařit. S týmem Vyšehradu postoupil do druhé ligy a sám vede tabulku střelců. Náhle ho začnou zvažovat i jiné, bohatší kluby.

Přečíst »
Extraktoři

Extraktoři – online zdarma

Sledujte šestidílný napínavý thriller v produkci Voyo | Originál, který se zaměřuje na agenty české civilní rozvědky, kteří se vydávají do zahraničí, aby pomohli uvízlým Čechům uniknout a bezpečně se dostat domů. Sledujte seriál Extraktoři

Přečíst »
Jak si vybrat televizi do domácnosti?

Jak si vybrat televizi do domácnosti?

Máte v plánu pořizovat si novou televizi? Ač se to možná na první pohled nezdá, je potřeba se nad výběrem pořádně zamyslet. Na televizi jde v nynější době naprosto všechno – od sledování různých pořadů až po napojení na smartphone a sdílení obrazovky. Jak tedy takovou televizi vybrat? […]

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*