Assassin’s Creed – online zdarma

Assassin's Creed online zdarma
Assassin's Creed online zdarma
Callum je osvobozen z hrozby smrti jen proto, aby se zapojil do staletého konfliktu. Jeho novým „vězením“ se stává tajné zařízení vybavené revoluční technologií zvané Animus, která odhaluje genetické vzpomínky uložené v DNA a umožňuje mu prožít zážitky svých předků. Mezi těmito vzpomínkami jsou i události spojené s Callumovým prapředkem, členem tajného řádu asasínů, který žil během španělské inkvizice v 15. století.
Assassin’s Creed online zdarma je ve fialovém tlačítku níže.

Oficiální trailer

Vyzkoušejte na 7 dní zdarma internetovou platformu VOYO a získejte přístup k více než 2000 titulům, možnost online sledování kanálů skupiny Nova s přístupem z webového prohlížeče, mobilního telefonu, tabletu a chytré televize.

Informace o pořadu:

Původ: Velká Británie / Francie / Hong Kong / USA / Taiwan / Malta

Žánr: Akční, Dobrodružný

Natočeno: 2016

Jaké jsou hlavní postavy?

Michael Fassbender

Marion Cotillard

Jeremy Irons

Brendan Gleeson

Brian Gleeson

Jak funguje registrace na VOYO zdarma?

Registrace je nezávazná a zcela zdarma. Každý nový uživatel získává možnost si službu v rámci 7 dní prvně zadarmo vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda mu vyhovuje a bude v předplatném pokračovat.

Další tipy na filmy a seriály:

Dále si přečtěte:

Motorsport

Sporty TV získali práva na vysílání motorsportu

Sporty TV, bezplatná celoplošná sportovní stanice, se stává novým domovem pro motorsport. Nově získala práva na vysílání FIA World Endurance Championship (WEC), což otevírá dveře pro fanoušky automobilových závodů k sledování prestižních událostí přímo z

Přečíst »
ČT

Členové Etického panelu ČT rezignovali

V nedávné době došlo k významné události v Etickém panelu České televize, kdy všech pět jeho členů oznámilo svou rezignaci. Toto rozhodnutí vyvolalo otázky ohledně budoucnosti a složení tohoto důležitého orgánu dohledu v rámci veřejnoprávní

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*