FTV Prima přestane k 31.5.2024 vysílat

Prima
Prima

Dnešní den ráno prosákly na veřejnost informace, že televize Prima k poslednímu dni v květnu tohoto roku ukončí vysílání na všech svých kanálech. Důvodem jsou dlouhodobé problémy, které objasním v článku níže.

Obsah článku

Reklamy ve skutečnosti neobsahujé žádné vitamíny

V červnu roku 2022 nasadila Prima do svých vysílaní omezení přetáčení reklam. Důvodem byla snaha vytáhnout z peněženek pracujícího lidu mnohem více peněz. Vymlouvala se však na to, že sledování reklam dodává divákům potřebné vitamíny, které jsme doposud museli tělu dodávat formou jezení různého ovoce a zeleniny. 

Začátkem roku 2024 zveřejnila Česká zdravotnická organizace studium, které toto tvrzení vyvrátilo.

TIP: Celý článek najdete na stránce https://nejpripojeni.cz/clanky/reklamy-jsou-plne-vitaminu-tvrdi-prima/

Odchod nejlepších zaměstnanců

Zároveň s tím se nahromadil počet výpovědí, kteří jejich dlouhodobí zaměstnanci hromadně podávají svému vedení. Ve většině případů se jedná o atypický gender, kteří se už léta cítí diskriminováni, protože se stále nevyhovělo jejich žádostem o vlastní toaletu. Nechtějí totiž onu místnost sdílet s muži nebo ženy. Prima se přitom vymlouvá na to, že nejsou schopni ve stávajících prostorách nově vybudovat dalších cca 400 záchodů pro jednotlivá pohlaví.

Nízká sledovanost

Zhruba 5 let se Prima potýká s problémy ve sledovanosti, která se každým roke snižuje. Lidé čím dál více využívají služby poskytovatelů IPTV, kteří divákům poskytují mnoho lepších kanálů s kvalitnějším obsahem a možností přetáčení reklam. Snižováním sledovanosti se Primě už roky snižují také zisky.

Pořady bez přidané hodnoty

Když přišel nový pořad Policie v akci, byla to pecka. Téměř každá domácnost sledovala, jak probíhá pracovní den běžného policisty. Jakmile se však přišlo na to, že je to podvod a účinkující jsou jen podprůměrní herci, přestali se na to dívat všichni včetně kameramanů samotného pořadu.

Prima přestane vysílat - závěr

Apríííl 🙂

Dále si přečtěte:

NejPřipojení TV

NejPřipojení TV začátkem ledna zdražila

Mladá, ale velmi populární platforma NejPřipojení TV začátkem ledna 2024 zdražila. Noví předplatitelé ji získají od 195 Kč/měs. Obsah článku Cena minulý rok Minulý rok jste získali zakladní balíček na 4 zařízení za 199 Kč/měs.

Přečíst »
Případ Stodolovi online zdarma

Případ Stodolovi – online zdarma

Nejpodrobnější rekonstrukce práce policie! Tato nová dokumentární série od Mirka Vaňury nabídne detailní pohled na případ, který zásadně ovlivnil českou kriminalistiku. Diváci uvidí dosud nezveřejněné policejní záběry, fotografie z vyšetřování a nová svědectví, která odhalí,

Přečíst »
Jak funguje IPTV

Jak funguje IPTV

Internetová televize (IPTV) je moderní forma televizního vysílání, která využívá internetový protokol (IP) k přenosu televizního obsahu. Tento inovativní způsob distribuce televizního obsahu nabízí uživatelům širokou škálu programů a služeb přímo prostřednictvím internetového připojení. V

Přečíst »
Kde sledovat survivor zdarma

Kde sledovat Survivor zdarma

Survivor je populární televizní pořad, který kombinuje prvky dobrodružství, soutěže a strategie. Účastníci jsou rozděleni do týmů a musí přežít na odlehlém místě bez běžné civilizace. Během soutěže se účastníci musí vypořádat s fyzickými i

Přečíst »

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*